English Deutsch Slovenčina Spain Italiano Polski Français Pусский
Nakupujte v eshopu
Dodavatel netkaných textilií
Brněnská továrna plstí
Domovská stránka > Aktuality > Dejte své kanceláři novou, plstěnou tvář…

Dejte své kanceláři novou, plstěnou tvář…

Dejte své kanceláři novou, plstěnou tvář…
Plstěné dekorace do kanceláře

Nevšední, nadčasová a funkční - taková může být plst v moderní přátelské kanceláři a nejen tam...

Kancelář je místem, kde lidé tráví velkou část svého života, a proto je třeba věnovat maximální pozornost tomu, aby byla zařízena jak prakticky, tak vstřícně vůči svému uživateli... Necítí-li se zaměstnanci v kanceláři dobře, je čas na změnu!

Využití plsti se meze nekladou

Přední dodavatel netkaných textilií, Brněnská továrna plstí s.r.o., nabízí širokou škálu materiálů, které přímo vybízí ke kreativitě při budování či rekonstrukci kancelářských prostor. Díky svému mnohostrannému využití je právě plst čím dál tím více oblíbená nejen v domácnostech, ale právě i v administrativních budovách a průmyslových objektech.
BTP nabízí netkanou textilii v rolích či naformátovanou dle požadavku, a to jak v přírodním nebarveném provedení, tak i v módních barvách včetně oblíbených melírů. Pro snadnější aplikaci na jakýkoli povrch je možné opatřit základní materiál polepovou vrstvou a případně laserem vygravírovat logo či reklamní motiv podtrhující firemní identitu.

Materiál pro váš projekt si určitě vyberete

Preferujete přírodní materiál s dlouhodobou životností? V tom případě vás jistě zaujme široká nabídka vlněných plstí v tuhé, polotuhé či měkké variantě, v různých silách a barvách (uni či melír), které lze využít například k obložení stěn zasedacích a odpočinkových místností, sedacích ploch včetně dekorativních kostek na sezení, závěsných úložných systémů apod. Vlněná plst i při větší zátěži nemění svou kvalitu ani vzhled.
Doplňky z plsti pro kancelář
Hledáte materiál, který barevně osvěží prostor a je za příznivou cenu? Pak budete vybírat z kolekce polyesterových dekoračních plstí, ze široké barevné škály, hodící se především na výrobu firemních informačních panelů, paravánů do otevřených kanceláří, úložných boxů a kapsářů.

Více informací o jednotlivých materiálech naleznete ZDE.

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení *
Firma
E-mail *
Telefon
Dotaz *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
Aktuality
Úno27
EET
Informační oznámení dle zákona o evidenci tržeb
>Archiv aktualit
© 2010. Brněnská továrna plstí. Zábrdovická 25/2, 615 00  Brno 15. tel.: 545 321 265, btp@btp.cz